Usługi

Sprawdź nasze usługi obejmujące wynajem pojazdów, międzynarodowy transport paczek i przewozy komfortowymi busami

Planując przewóz busem – czy to w celu zmiany miejsca zamieszkania, czy też pod kątem turystycznym, warto wybierać doświadczone firmy transportowe. Wiemy, jak ważna jest wygoda w przypadku każdej podróży, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze pojazdy były synonimem komfortu na najwyższym poziomie. W przypadku oferowanych usług skupiamy się na trzech filarach, do których należą:

  • PRZEWÓZ OSÓB BUSEM

Nasze busy z Polski kursują do Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburgu, a także Szwajcarii. Umożliwiamy przewozy również w drodze powrotnej. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży zapewniamy transport osób spod wskazanego adresu do miejsca docelowego. Nie musisz martwić się o dojazd do wspólnego punktu, w którym organizuje się zbiórka – czekasz w swoim domu na naszego kierowcę.

  • WYNAJEM POJAZDÓW Z KIEROWCĄ

Planujesz wesele lub inną imprezę okolicznościową i myślisz o tym, jak dowieźć swoich gości na miejsce? Wybierz przewóz osób busem prosto od naszej firmy!

  • PRZEWOZY PACZEK

Skorzystanie z usług firm kurierskich to zazwyczaj bardzo duży wydatek. Dzięki temu, iż nasze kursy odbywają się regularnie, chętnie przewieziemy Twoją paczkę. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także możliwość ich negocjacji!

 

  • tel bok

lub wypełnij formularz kontaktowy