O Przewozy pasażerskie busem – o firmie

BUS TWÓJ

Jesteśmy firmą, która oferuje usługi w zakresie przewozu osób na trasach:
POLSKA – NIEMCY – HOLANDIA – BELGIA
– LUKSEMBURG – SZWAJCARIA
Nasz transport odbywa się spod wskazanego adresu pod adres docelowy. Zabierzemy Cię z miast takich jak Starogard Gdański, Bydgoszcz, Kwidzyn, Malbork, Chełmno, Świecie oraz innych w północnej i zachodniej Polsce. Zajmujemy się także dostarczaniem paczek – w konkurencyjnych cenach!

 

15 lat na rynku!

Usługi przewozowe świadczymy już od kilkunastu lat. Cechują nas doświadczenie, profesjonalizm, punktualność, lojalność i wysoka kultura osobista. W trosce o komfort naszych pasażerów zapewniamy transport wygodnymi, klimatyzowanymi samochodami marki Renault. Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa podróży, dlatego pojazdy są systematycznie serwisowane w autoryzowanym salonie.
Nasze busy do Niemiec, Belgii czy Danii są nie tylko komfortowe, ale również dojeżdżają na czas. Pasażerowie są także objęci ubezpieczeniem na wypadek zdarzeń losowych podczas podróży. Ceny naszych usług są dostosowywane indywidualnie do klienta. W ofercie mamy także pakiet atrakcyjnych zniżek!
Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem, albowiem wiemy, że „Klient to nie bilet w określone miejsce, ale człowiek, który ma swoją życiową historię, plany, marzenia.”
Firma Twój-Bus dąży do tego, by stać się częścią tej historii – towarzyszem w realizacji kolejnych życiowych planów!