Przewóz osób busem – bezpiecznie, komfortowo, szybko

Planując przejazd busem – czy to w celu zmiany miejsca zamieszkania czy też w celach turystycznych – warto stawiać na doświadczone firmy transportowe. Wiemy, jak ważną rolę w podróży odgrywają wygoda i bezpieczeństwo. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane usługi transportowe do Niemiec, Belgii czy Szwajcarii były synonimem komfortu na najwyższym poziomie.

Co dokładnie proponujemy?

Proponujemy kursy samochodami z Polski do wybranych krajów europejskich. Ekspediujemy je do Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga, a także Danii i Szwajcarii. Organizujemy również przewozy na trasach powrotnych. Ponad 15-letnie doświadczenie w branży pozwala zapewnić kompleksowy transport osób spod wskazanego adresu do miejsca docelowego. Zainteresowani nie muszą się martwić o dojazd do wspólnego punktu, w którym organizuje się zbiórka – mogą czekać w swoim domu na podjazd kierowcy. Zabierzemy Pasażerów z miast takich jak Starogard Gdański, Malbork, Świecie, Bydgoszcz, Kwidzyn, Chełmno oraz innych w północno-zachodniej Polsce.

Jesteś zainteresowany ofertą? Masz pytania bądź chcesz się dowiedzieć więcej? Pozostajemy do Twojej dyspozycji – zadzwoń!