Busy do Niemiec, Danii, Holandii – nasze usługi

Sprawdź nasze usługi obejmujące wynajem pojazdów, międzynarodowy transport paczek i przewozy komfortowymi busami

Planując przejazd busem – czy to w celu zmiany miejsca zamieszkania, czy też w celu turystycznym – warto wybierać doświadczone firmy transportowe. Wiemy, jak ważna jest wygoda w przypadku każdej podróży. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze busy do Niemiec, Belgii czy Szwajcarii były synonimem komfortu na najwyższym poziomie. W przypadku oferowanych usług skupiamy się na trzech filarach, do których należą:

  • PRZEWÓZ OSÓB BUSEM

Nasze samochody kursują z Polski do wybranych krajów europejskich. Ekspediujemy busy do Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga, a także busy do Danii i Szwajcarii. Organizujemy również przewozy na trasach powrotnych. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży zapewniamy transport osób spod wskazanego adresu do miejsca docelowego. Nie musisz martwić się o dojazd do wspólnego punktu, w którym organizuje się zbiórka – czekasz w swoim domu na naszego kierowcę. Zabierzemy Cię z miast takich jak Starogard Gdański, Malbork, Świecie, Bydgoszcz, Kwidzyn, Chełmno oraz innych w północno-zachodniej Polsce.

  • WYNAJEM POJAZDÓW Z KIEROWCĄ

Planujesz wesele lub inną imprezę okolicznościową i myślisz o tym, jak dowieźć swoich gości na miejsce? Wybierz przewóz osób busem prosto od naszej firmy!

  • PRZEWOZY PACZEK

Skorzystanie z usług firm kurierskich to zazwyczaj bardzo duży wydatek. Dzięki temu, iż nasze busy do Niemiec, Holandii czy Danii kursują regularnie, chętnie przewieziemy Twoją paczkę. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także możliwość ich negocjacji!

 

  • tel bok

lub wypełnij formularz kontaktowy