Wynajem pojazdów z kierowcą

Wynajem pojazdów z kierowcą – idealny transport gości

Planujesz wesele lub inną imprezę okolicznościową? Zastanawiasz się jak dowieźć zaproszonych gości w miejsce docelowe? Przychodzimy z pomocą proponując wynajem pojazdów z kierowcą. Oferta obejmuje wypożyczenie samochodu z tą różnicą, że będzie on prowadzony przez doświadczonego i wykwalifikowanego szofera. Rozwiązanie to pozwala zagwarantować pełen komfort jazdy, bezpieczeństwo i miłe towarzystwo w trakcie podróży. Mogą z niego skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak i przedsiębiorstwa. Każdorazowo zakres usług i trasa są dopasowywane do potrzeb Klienta. Mogą obejmować dowóz na imprezę, lotnisko czy inny wskazany adres oraz odbiór z docelowego miejsca. Jest to idealny sposób na zaradzenie kłopotliwej sytuacji bez konieczności angażowania bliskich bądź znajomych.

Koszt usługi jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Jest on uzależniony m.in. od czasu na jaki pojazd został wynajęty oraz ilości przejechanych kilometrów.

Jesteś zainteresowany ofertą? Masz pytania bądź chcesz się dowiedzieć więcej? Pozostajemy do Twojej dyspozycji – zadzwoń!